Verlichting Beschermen Poort 8 Poe 10/100/1000M Industriële Switch gigabit switch 8 gigabit switch gigabit switch ethernet switch

Nieuw product

€31.92

€39.90

-19 %

Op voorraad

Tags:

dell gigabit switch, poe splitter, camera hikvision ip, PoE-Poort, speciale ethernet-aansluiting, Gigabit Switch, mike 8-pin connector, poe, Netwerk Switch, POE Switch

OEM-optische ethernet-switches met 8 poorten glasvezel industriële switch

Kenmerken

♦8 Port Gigabit Industriële Ethernet-Switch/Industriële Switch Industrieel/Media Converter/

Industriële Switch/Industriële Vezels Schakelen.

♦ 8-Port 10/100/1000Base-poorten

♦ Ondersteunt zowel IEEE 802.3 af en 802.3 op, en elke poort configuratie functie.

♦ G. 8032, ondersteuning

♦ 52 VDC (10 ~58VDC), dubbele redundantie vermogen, 6-pin 5,08 mm-gap plug-in-aansluiting, zorgen kracht te werken zonder te stoppen.Wanneer een stroom wordt uitgeschakeld, de andere blijft werken.

♦DIN-Rail of aan de Wand monteren installeren.

Specificatie

Specificatie Naam van het Product 8-Port 10/100/1000M Industriële Switch Product Model 8 port1000M Interface 8x 10/100/1000Base-T-poorten Netwerk Protocollen

IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T;IEEE802.3u;100Base-TX/FX;

IEEE802.3ab ; IEEE802.3z ; IEEE802.3x; IEEE802.3af, IEEE802.3at

PoE Specificatie

PoE-Standaard: IEEE802.3af/ IEEE802.3at

PoE-poorten: 1-8 poorten PoE ondersteunen

Elke PoE Poort: Max. 30 Watt

Power Pin-Toewijzing:1/2+;3/6-

Uitgang Voltage: DC52V Fiber Media Multi-mode: 2 km; Single-mode: 20/40/60/80KM

De prestaties van Specificatie Bandbreedte: 20Gbps

Packet Buffer Geheugen:2M

Packet Forwarding Tarief:1488000pps/de haven

MAC-Adres Tabel: 16K Forwarding Modus Store-and-Forward Bescherming L ightening bescherming, IP40 bescherming Stroomvoorziening ingangsspanning: DC52V (10 ~ 58V) / Terminal block Andere Specificaties werkomgeving het Werk temperatuur: -40 ~ 75 ℃ ; Opslag temperatuur: -40 ~ 85 ℃

Relatieve Vochtigheid: 5%~95 %( geen condensatie)

Shell IP40 bescherming van rang, metal shell Montage op een DIN-Rail of wandmontage Gewicht & Afmetingen Product Gewicht: 0,7 KG

Product grootte (L×W×H): 152 × 112mm × 46 mm Garantie

5 jaar

Merknaam ANDDEAR
Pakket Ja
Producten Status Voorraad
poe 12V~48V
Model Aantal Industriële Kwaliteit
Spanning V2 9V~24V
Spanning V1 12V~48V
Type Aansluitingen
Voeding hoek 12+36-

Schrijf uw recensie

Schrijf uw recensie

Gerelateerd